O mnie

Wierzę w to, że każdy z nas nosi w sobie ogromny potencjał i jedną z życiowych misji jest odkrycie tego potencjału. Ja swój odkrywam codziennie ucząc się, wychodząc ze swojej strefy komfortu – bo tylko poza nią odbywa się rozwój – i dzieląc tym zarówno w pracy zawodowej, jak i prywatnie.

Moje talenty wg Gallupa:
Learner – Uczenie się
Restorative – Naprawianie
Achiever – Osiąganie
Futuristic – Wizjoner
Communication – Komunikatywność

Pozwalają mi one na skuteczne zbieranie wiedzy (Uczenie się) oraz dzielenie się nią (Komunikatywność). Myślę przyszłościowo (Wizjoner) na temat tego, co można naprawić (Naprawianie), by funkcjonowało lepiej i osiągam to (Osiąganie).

Stworzyłem podcast HR espresso, w którym solo lub z gośćmi dzielę się tym, co działa w HR – od porad dla zdalnych liderów, przez informacje jak wykorzystać storytelling w biznesie, rozwijać odporność psychiczną i lepiej spać, aż po nowoczesne benefity w HR. Jeżeli chcesz posłuchać podcastu, to zasubskrybuj w aplikacji do Podcastów (SpotifyApple Podcasts). Jeśli widzisz wartość w tym, czym się dzielę – skomentuj, albo po prostu napisz maila i daj znać, co myślisz. Czytam i odpowiadam na każdą wiadomość.

Jestem autorem artykułów w magazynie HR Business Partner i Manager Apteki, prelegentem na konferencjach i trenerem. Na co dzień pracuję jako HR Business Partner, dodatkowo zarówno z grupami, jak i indywidualnymi osobami, w ramach warsztatów grupowych oraz konsultacji 1-na-1.

Jeśli chcesz nawiązać ze mną współpracę albo po prostu się skontaktować, to napisz na kontakt@jarekjarzebowski.pl