Współpraca

Jeśli zaglądasz na tą stronę, to prawdopodobnie chcesz zaprosić mnie do współpracy, co bardzo mnie cieszy. Jest kilka sposobów na to:

  1. Expert Brand Mentoring – to usługa, zarezerwowana, dla osób, które chcą rozwijać swoją markę osobistą i budować na niej swój biznes, dodatkowe źródło dochodu, albo poszerzać swój wpływ w organizacji. Jest to współpraca, obejmująca indywidualne konsultacje, doradztwo, bezpośrednie spotkania online i bieżące wsparcie.
    W związku z bardzo wymagającą formą, koszt miesięcznej współpracy to 1000zł i aktualnie mogę pracować jeszcze tylko z jedną dodatkową osobą. Szczegóły dotyczące współpracy możemy ustalić podczas indywidualnego spotkania online.
  2. Szkolenie zamknięte – prowadzę szkolenia z obszaru pracy zdalnej, zarządzania, HR oraz wykorzystania stoicyzmu w biznesie. Każde szkolenie jest poprzedzone analizą potrzeb i dostosowywane do realiów firmy.
    Koszt dnia szkoleniowego zależy od formy, zakresu i treści szkolenia, i zaczyna się od 3000zł.
  3. Konsultacja indywidualna – jeżeli chcesz pracować ze mną indywidualnie nad tematem związanym z HR, rozwojem kariery, lub odpornością psychiczną i rozwoju, to możemy umówić się na godzinną konsultację. Koszt to 300zł.
  4. Wystąpienie na Konferencji – mogę poprowadzić dla Ciebie i Twojej firmy prelekcję na temat praktycznego wykorzystania stoicyzmu w biznesie, trendów w HR, lub efektywnej pracy zdalnej. Koszt wystąpienia jest zależny od długości wystąpienia, jego miejsca oraz grupy docelowej.
  5. Partnerstwo dla Podcastu HR espresso – HR espresso jest jedynym polskim podcastem w tematyce HR, który ukazuje się regularnie co tydzień i dociera do profesjonalistów z branży HR. Każde partnerstwo jest wyceniane indywidualnie w zależności od zakresu współpracy.

Jeżeli chcesz nawiązać ze mną współpracę, zaprosić mnie do poprowadzenia szkolenia, konsultacji czy prelekcji, to napisz do mnie wiadomość na kontakt@jarekjarzebowski.pl. To najłatwiejszy sposób, żebyśmy ustalili szczegóły współpracy.

Jednocześnie informuję, że nie współpracuję z firmami i branżami, które uważam za nieetyczne.